Kategorie


CASTROL EDGE - WYTRZYMAŁOŚĆ DO MAKSYMALNYCH OSIĄGÓW
 
Współczesne technologie pozwalają producentom samochodów konstruować mniejsze, ale dużo mocniejsze i bardziej wydajne silniki.
 
Castrol EDGE to seria naszych najbardziej wytrzymałych olejów silnikowych. Unikalna technologia FST (Fluid Strenght Technology) poprawia właściwości oleju, a co za tym idzie trwałość filmu olejowego.
 
Wiodący producenci samochodów: BMW, Aston Martin, Rolls Royce, Jaguar, Land Rover, Mini, Volkswagen i Audi używają i rekomendują Castrola. Na torze Jeżeli znasz się na wyścigach wiesz, że najlepsze zespoły wyścigowe na świecie, osiągając najlepsze wyniki używają olejów Castrol EDGE. Castrol
 

CASTROL MAGNATECNTELIGENTNE MOLEKUŁY PRZYLEGAJĄ DO METALOWYCH CZEŚCI SILNIKA I CHRONIĄ SILNIK

Do 75% zużycia silnika powstaje w czasie jego rozruchu i nagrzewania. Castrol Magnatec dzięki technologii Inteligentnych Molekuł przylega do metalowych części w silniku, zapewniając ochronę od momentu jego uruchomienia.

 
Testy pokazały, że w porównaniu do konwencjonalnego oleju, Castrol Magnatec z technologią inteligentnych molekuł zmniejsza zużycie silnika.
 
 

CASTROL GTX - ZAPOBIEGA TWORZENIU SIĘ NAGARÓW I SZLAMÓW WYDŁUŻAJĄC ŻYCIE SILNIKA

 
Castrol GTX zapewnia wydajność we wszystkich warunkach jazdy. Został specjalnie zaprojektowany, aby chronić przed gromadzeniem się w silniku szlamów i szkodliwych osadów.
 
To najlepszy produkt dla tych, którym zależy na dłuższym życiu silnika. Specjalna formulacja Castrol GTX chroni przed gromadzeniem się osadów. Dla starszych samochodów, skorzystaj z Castrol GTX High Mileage - najlepszy wybór dla silników z przebiegiem ponad 100 000 km.
 
Castrol GTX zapewnia dłuższe życie twojego silnika.Idealny do silników zasilanych LPG.

Przeglądaj według producentów:

Koszyk

Produktów: 0

na kwotę: 0,00 zł

 Tani kurier do 30 kg

 

Pobranie: 18 zł

Przedpłata: 15 zł

 

 

 

Części dobieramy 

przez telefon:

12 357 18 94

zaloguj/zarejestruj

Nowosci

Dobieranie oleju

Właściwe dobranie oleju decyduje o niezawodnej pracy silnika. Zobacz jak i gdzie dobrać olej.

Normy olejów silnikowych

Zobacz co oznaczają normy olejów

Ostatnio przeglądane

Brak produktów

Bestsellers

oleje mobil    oleje castrol  oleje elf    oleje total  oleje shell    oleje motul    oleje lotos      filtry filtron filtry mann    Filtry knecht  Filtry kagerFiltry bosch